WordPress Eğitimi

Awesome Image

WordPress Eğitimi

Bu eğitim, HTML ve CSS’nin temellerini WordPress perspektifinden anlatan bir kurstur.

  • Web sitenizde temel şekillendirme değişiklikleri yapmakta zorlanan bir WordPress kullanıcısı mısınız?
  • Metninizin boyutunu veya web sitenizin arka plan rengini değiştirmeye çalıştığınızda zorlanıyor musunuz?
  • Ya da bu sayfaları WordPress web sitenizde oluşturmak için kullanılan yapısal ve tasarım kodunu merak mı ediyor musunuz?

Başka yere bakmayın, çünkü bu eğitim tam da size göre. 

WordPress Eğitiminin Sunduğu Kazanımlar

Bu eğitimin ilk bölümde, size HTML ve CSS hakkında kısa bir genel bakış ve web denetçilerinin ne olduğu hakkında bilgi verilecek. İkinci bölümde HTML’nin temellerini ele alacağız. HTML sayfasının temel yapısı, satır içi ve blok elemanlar arasındaki farklar, açıklıklar ve satır içi stil, arka kenar boşlukları, kenarlıklar dolgular ve daha fazlasını öğrenip bu bölümün sonunda, HTML’nin temelleri ve bir web sayfasını geliştirmek için nasıl kullanıldıklarına ilişkin paha biçilmez bir deneyim kazanmış olacaksınız.

Değişen internet dünyası hakkında artık kod bilmenize gerek olmadan da web siteleri tasarlayabilir, yayınlayabilir hatta para kazanabilirsiniz. Emin Kariyer WordPress Eğitim Paketi ile birlikte istediğiniz alanda ve her sektöre uygun web siteleri oluşturmayı kolayca öğrenebilirsiniz. Uzman eğitmenlerimiz ile birlikte hızlandırılmış programlar sayesinde ister birebir ister grup dersliklerinde bu imkanı yakalamak istiyorsanız hemen başvuruda bulunun, indirimli fiyatlardan yararlanarak basit bütçelerle web dünyasına giriş yapın.

Sıkça Sorulan Sorular

WordPress araçları ile kendi web sitesini kurmak isteyen kullanıcılar için, bir ödev, proje, firmalarda iş bulmak isteyen herkesin katılabileceği bir programdır. Web dünyası herkese açık bir platformdur bu nedenle, kendine bu alanda iş bulmak isteyen blog yazarları, içerik editörleri ya da kendi işini kurmak isteyen isteyenler katılabilir.
WordPress eğitimi ile birlikte bireylerin kendi portfolyalarını internet dünyasında özgürce nasıl oluşturabileceklerini hem teorik hem de pratik açıdan kolayca öğrenerek, bu alanda istihdam edilmek üzere açılmış iş sahalarında katma değer üretebilecek bireyler yetiştirmektir.
WordPress web araçları uzmanları; reklam ajansları, özel şirketler, web tasarım ve yazılım firmalarında ya da freelancer çalışabilirler. Ayrıca WordPress’in ilerleyen seviyelerinde plugin yazarlığı, içerik editörlüğü ve e ticaret sayfalarında yöneticilik yapabilirler.
Alan adı ve hosting (barındırma) hizmeti almak, · FTP dosya aktarımı ve wordpress kurulumu · WordPress temel ilkeleri · Uygulama: Bir blog sayfası yaratmak · Web yayını ve sayfa tasarımı · Uygulama: Ekranlar için mizanpaj (mobil aygıtlar dahil) · WordPress temel araçlarını kullanmak · Uygulama: Eklenti kurulumu ve kullanımı · CEO, Google Analytics ve AdWords ayarları · Uygulama: Online bir satış mağazası veya e ticaret sitesi yaratmak, yönetmek ve ödeme almak · Uygulama: Dinamik bir web sitesi üzerinde Elemantor vb. yararlı pluginlerle editleme · Güvenlik ve yedekleme · e-posta yönetimi ve Yandex mail benzeri ücretli ücretsiz hizmetler · Uygulama: Dönem sonu projesi ve gerçek bir web sitesini hayata geçirmek.

İletişime Geçin