Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimleri

Awesome Image

Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimleri

1.Raporlama ve Analiz

Dijital pazarlamanın hiç kuşkusuz bel kemiği olan analiz, projenin ilerleyişi ve hayatta kalması için önceden önlem alınması gereken sonuçları gösterdiğinden hayati önem taşımaktadır. Bu eğitim dijital pazarlamada nasıl analiz yapılması gerektiğinden ve yapılan analizin nasıl raporlaştırılıp okunması gerektiği konusunda kapsamlı bir öğrenme sağlar.

Unutmamak gerekir ki dijital pazarlamada en basit grafik dahi sizi uçurumun eşiğinden alıp şahane başarılar elde etmenizi sağlayabilir. Bu dersin içeriğinde takip edebileceğiniz pratik adımların yanında;

  • SEO,
  • Youtube Pazarlama,
  • Facebook Pazarlama,
  • Google Adwords,
  • Google Analytics

ve daha fazlasını ele alıp analiz uygulamalarından bahsedeceğiz.

Sizde dijital pazarlamanın en önemli konusu raporlama ve analizde uzmanlaşmak istiyorsanız alanında başarılı öğreticilerimizle buna sahip olabilirsiniz.

2. Kitle Yönetimi

Çoğu yeni yönetici başarılı olmak için teknik becerilere sahiptir. Sık sık eksik oldukları şey kitleleri yönetme, motive etme ve geliştirme becerisidir. Bu eğitim, bir yönetici olarak kitlelerin yönetimi için gerekli olan becerileri sağlayacaktır.

Bu eğitimin amacı hem gerçek hayatta hem de dijital anlamda kitleleri yönetme becerisi sağlamaktır. Unutulmamalıdır ki alanında en başarılı olan insanlar kitleleri ve insanları en iyi yönetebilen ve aradaki dengeyi sağlayabilen kişilerdir.

Sizde gerçek hayatta ve dijital ortamda başarılı bir yönetici olmak istiyorsanız bu eğitimi alarak başarıyı yakalayabilir ve bu alanda hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz.

3. e-Ticaret

Yeni bir E-Ticaret web sitesi oluşturuyorsanız veya kurulan çevrimiçi mağazanızı daha fazla satış için optimize ediyorsanız, E-Ticaret için bu SEO eğitimi size kapsamlı bir rehber olarak hizmet edecektir. Google’dan trafik almıyorsanız, o zaman satışları masaya bırakıyorsunuz demektir.

  • Anahtar Kelime Araştırma,
  • Rakip Analizi,
  • Sayfa Hızı,
  • Dönüşüm,
  • Satış Optimizasyonu

ve daha fazlası gibi çeşitli seo stratejileri kullanarak e-ticaret web sitenizi nasıl optimize edeceğinizi öğreneceksiniz.

Genellikle, yeni E-Ticaret siteleri, çevrimiçi mağazalarında sadece yüzlerce ürünü listelerse, Google’ın trafiğini yavaş yavaş getireceğini düşünüyor. Fakat gerçekte durum böyle değildir. 10 yıl bekleseniz bile Dijital Pazarlama Eğitimi sayesinde yapacağınız optimizasyondan 3 ay sonra verebileceği sonuçları ve satışları bu şekilde elde edemezsiniz.

Siz de eğer satış yapmakta zorlanıyor ve Google’da üst sıralarda yer almak istiyorsanız bu eğitim tam da size göre. Dijital Pazarlama Uzmanlığı kursunun sonunda, satışlarınızı %500’e kadar artırabilecek ve ayrıca rakiplerinizi Google aramada olduğu gibi güven ve güvenilirlik açısından da geçeceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Katılımcıları SEO, Youtube Pazarlama, Facebook Pazarlama, Google Adwords, Google Analytics vb. dijital pazarlama konularında yetkinleştirmek.

İletişime Geçin